LUBOMIR-HUSAR

Lubomír Husar

Lubomír má dlouhodobé zkušenosti v oblasti IT, zejména datových skladů a Business Intelligence. Působil v mezinárodních týmech a účastnil se rozsáhlých IT projektů po celé Evropě. Aktivně se věnuje personalistice, zajímá ho využití nových trendů, zejména v oblasti náboru. Je zakladatel a ředitel společnosti Colorbee s.r.o. Jeho zatím posledním projektem je Cliqjobs.com – první vizuální pracovní portál v ČR.

www.colorbee.eu

Veronika03

Veronika Langrová

Veronika je certifikovaná koučka, lektorka amentorka se specializací na osobní rozvoj a vzdělávání dospělých. Má několikaletou manažerskou zkušenost z mezinárodního prostředí korporátních společností. Je ženou, partnerkou a matkou dvou malých dcer. Propaguje zdravý životní styl a přináší ho do světa firem. Podporuje organizace i jednotlivce v tématech spokojenosti, zdravého firemního prostředí, osobního zdraví i životního stylu. Nejčastěji pracuje se svými klienty na jejich osobní změně, rozvoji talentu a vnitřní spokojenosti.

www.veronikalangrova.cz

Roman_Fiala_foto_2015_detail

 

 

 

Roman Fiala

Roman už od roku 1992 sám aktivně obchoduje, postupně budoval a řídil obchodní sítě, převážně ve finančním sektoru. Od roku 2004 předává svoje zkušenosti na mnoha seminářích a trénincích obchodníků z různých oborů, zaměřuje se na přímý prodej. V poslední době se věnuje také zefektivňování práce s časem a řízení priorit manažerů i obchodníků. V roce 2007 založil vlastní tréninkovou společnost Alternation, s.r.o.

www.alternation.cz

 

Ingrid_Raskova_foto_2015_detail

Ingrid Rašková

Ingrid je lektorem v oblastech osobnostního rozvoje, manažerských, komunikačních a obchodních dovedností a akreditovaným koučem. Sama má navíc velké praktické zkušenosti z obchodu a vedení lidí. Tyto svoje zkušenosti dnes využívá hlavně v projektech rozvoje týmů a zvyšování výkonů formou koučovacího přístupu.

www.alternation.cz

Lubomír Kroupa

Týmový manažer ve společnosti Swiss Life Select.

www.chytrynabor.cz

Hanka Zeidlerová Němcová

Hanka založila nakladatelství iBalance. Je to její zrealizovaný sen. Kniha „Proměna“ není jen prvním titulem, který vydala, ale také výsledek, kterého dosahují její klientky. Hanka se věnuje oblasti zdravé výživy (zpravidla hubnutí) a životnímu koučinku. Její velkou láskou je astrologie.

www.ibalance.cz

Lenka Kubíková

Lenka je zakladatelkou Harmonizačního studie OSM (Praha 6). Studio združuje vše, co potřebuje tělo a duše, aby oddechovalo po náročném dnu. Je to místo, kam lidé chodí pro „energiil“. Lenka působí také  jako odborná aromaterapeutka, masérka. Je aktivní členkou Asociace českých aromaterapeutů. Před čtyřicátinami se jí narodila vytoužená holčička. Stala se impulzem a průvodcem na její cestě sama k sobě: „Našla jsem v sobě poklad“ říká Lenka, „po strastiplných cestách hledání jsem konečně pochopila své poslání.“

www.studioosm.cz