Irena Konečná

Irena je psycholožka se specializací na organizační chování a kulturu. Během své více než patnáctileté praxe jako konzultantka a koučka získala cenné zkušenosti v rozvojových projektech zaměřených na kompetence, ale i na ovlivňování týmového a organizačního klimatu v situacích merge, přechodu na agilní metody řízení a cílené podpory diverzity. K této práci využívá validní diagnostické nástroje umožňující přesné zacílení intervence, jako například Power Intelligence Index a Denison Model. Od roku 2013 garantuje kurzy zaměřené na Firemní kulturu na Vysoké škole aplikované psychologie, kde od roku 2017 působí jako prorektorka pro studijní a pedagogickou činnost.

Více o Ireně si můžete přečíst zde

Veronika03

Veronika Langrová

Veronika je certifikovaná koučka, lektorka amentorka se specializací na osobní rozvoj a vzdělávání dospělých. Má několikaletou manažerskou zkušenost z mezinárodního prostředí korporátních společností. Je ženou, partnerkou a matkou dvou malých dcer. Propaguje zdravý životní styl a přináší ho do světa firem. Podporuje organizace i jednotlivce v tématech spokojenosti, zdravého firemního prostředí, osobního zdraví i životního stylu. Nejčastěji pracuje se svými klienty na jejich osobní změně, rozvoji talentu a vnitřní spokojenosti.

www.veronikalangrova.cz

Roman_Fiala_foto_2015_detail

 

 

 

Roman Fiala

Roman už od roku 1992 sám aktivně obchoduje, postupně budoval a řídil obchodní sítě, převážně ve finančním sektoru. Od roku 2004 předává svoje zkušenosti na mnoha seminářích a trénincích obchodníků z různých oborů, zaměřuje se na přímý prodej. V poslední době se věnuje také zefektivňování práce s časem a řízení priorit manažerů i obchodníků. V roce 2007 založil vlastní tréninkovou společnost Alternation, s.r.o.

www.alternation.cz

 

Hanka Zeidlerová Němcová

Hanka založila nakladatelství iBalance. Je to její zrealizovaný sen. Kniha „Proměna“ není jen prvním titulem, který vydala, ale také výsledek, kterého dosahují její klientky. Hanka se věnuje oblasti zdravé výživy (zpravidla hubnutí) a životnímu koučinku. Její velkou láskou je astrologie.

www.ibalance.cz

Lenka Kubíková

Lenka je zakladatelkou Harmonizačního studie OSM (Praha 6). Studio združuje vše, co potřebuje tělo a duše, aby oddechovalo po náročném dnu. Je to místo, kam lidé chodí pro „energiil“. Lenka působí také  jako odborná aromaterapeutka, masérka. Je aktivní členkou Asociace českých aromaterapeutů. Před čtyřicátinami se jí narodila vytoužená holčička. Stala se impulzem a průvodcem na její cestě sama k sobě: „Našla jsem v sobě poklad“ říká Lenka, „po strastiplných cestách hledání jsem konečně pochopila své poslání.“

www.studioosm.cz