POWER TO LEAD: Práce s osobní mocí, 26. února 2021

S kolegyní Irenou Konečnou bych vás ráda pozvala na náš nový interaktivní workshop „Power to Lead“.  Zacházení s mocí je základem úspěchu nejen v roli leadra, ale i v běžném životě při jednání v rodině, ve škole nebo s kamarády. Jen člověk, který zachází se svými silami vědomě ve prospěch sebe i druhých, může naplňovat svůj potenciál beze zbytku. Zvlášť ve vedoucí roli..

Přečtěte si o Power to Lead více a zaregistrujte se

 

EMOCE A VEDENÍ LIDÍ, 23. a 24. března 2021

Můžete být úspěšným šéfem bez značné míry emocionální inteligence? Ano, pokud vše ostatní pracuje pro vás: trh roste a konkurence je mizivá, těšíte se přízni nadřízených. To vše může trvat do doby, než se dostane do úzkých – pod tlak okolností. V tomto okamžiku se ukáže, zda se máte o co opřít a zda dokážete získat od sebe a svých lidí „to nejlepší“, co ve vás je. A to i tehdy, je-li výsledek nejistý. Umění skutečného lídrovství spočívá v tom dostat ze sebe a svých lidí vynikající výkony i když se objeví překážky. 

Vice zde

 

Manažerská KONTROLA A PODPORA, 31. května 2021

V pondělí 31. května pořádám další jednodenní seminář, tentokrát o zpětné vazbě. Základním nástrojem ovlivňování a řízení je právě zpětná vazba. Tedy informace od toho, kdo sleduje nás, naši práci, naše jednání. Nejde o pozitivní či negativní zprávy, jde o informace, pohled z jiného úhlu. Dostáváme ji denně – od nadřízených, kolegů, podřízených. Dáváme ji denně. Mnohdy jsme tak zahlceni informacemi, že na ně zkrátka nereagujeme nebo reagujeme přecitlivěle. Jak poskytovat zpětnou vazbu? Co je smyslem kontroly? Proč mnohdy čísla nestačí a lidé nejsou zcela samostatní? 

Přečtěte si více o tomto semináři a zaregistrujte se

VEDENÍ LIDÍ: jak jednat s lidmi v různých situacích, 5. a 6. srpna 2021

Poslední dvě místa: stále ještě se můžete přihlásit na dvoudenní vzdělávací program s názvem „Vedení lidí – jak jednat s lidmi v různých situacích“, který pořádám ve spolupráci se Studiem W. Je určen všem, kteří chtějí efektivněji pracovat se svými lidmi a hledají nové impulsy pro svoji práci. Dvoudenní workshop proběhne 5. a 6. srpna 2021 v prostorách Studia W na Karlově náměstí v Praze.

Vice zde

Rychlokurz řeči těla aneb jak nepokazit jednání: 13. října 2021 

Na středu 13. října jsem pro vás připravila horkou novinku, a to seminář na téma Rychlokurz řeči těla aneb jak nekazit jednání. Během třech hodin se seznámíte s tím, jak
řeč těla pomáhá získat respekt a jak poznáte, zda jsou druzí otevření spolupráci nebo ne. Seznámíte se s kouzlem čtení řeči těla. Zdá se vám to zajímavé?

Z médií: ODPOVĚDNOST za sebe a své vztahy 

Pro časopis Sféra pravidelně píšu již několik let. Nedávno to byl článek o „vztahování se“, což je stále aktuální téma. Přečtěte si odborný článek o naší schopnosti vytvářet vztahy.

Vice zde

 

Z médií: Cestovatelský průvodce – Putování Benátkami 

Pro časopis Sféra jsem napsala osobního cestovatelského průvodce o Benátkách. Věřím, že v každém místě, které navštívíme, je střípek nás samotných. V každém místě, které navštívíme, je kousek našeho srdce, kousek našeho domova, stačí se jen na okamžik zastavit, dívat se na naslouchat…

 

Z médií: Cestovatelský průvodce – Znovuobjevený Lisabon

Pro zářijové číslo časopisu Sféra jsem napsala cestovatelského průvodce po Lisabonu. Pokud vás zajímá toto místo, které se v posledních letech stalo skrytou perlou evropského cestování, bude vám průvodce jistě přínosem.

Vice zde

 

VEDENÍ LIDÍ: Jak dosahovat cílů pomocí EQ

Stále ještě se můžete přihlásit na dvoudenní vzdělávací zážitkový seminář s názvem „Vedení lidí – Jak dosahovat cílů pomocí emoční inteligence a efektivní práce s potenciálem podřízených, který pořádám ve spolupráci se Studiem W. Je určen všem, kteří chtějí efektivněji pracovat se svými lidmi a hledají nové impulsy pro svoji práci. Dvoudenní workshop proběhne 23. a 24. března 2021 v prostorách Studia W na Karlově náměstí v Praze.

 

Manažerská KONTROLA A PODPORA

Pořádám další jednodenní seminář, tentokrát o zpětné vazbě. Základním nástrojem ovlivňování a řízení je právě zpětná vazba. Tedy informace od toho, kdo sleduje nás, naši práci, naše jednání. Nejde o pozitivní či negativní zprávy, jde o informace, pohled z jiného úhlu. Dostáváme ji denně – od nadřízených, kolegů, podřízených. Dáváme ji denně. Mnohdy jsme tak zahlceni informacemi, že na ně zkrátka nereagujeme nebo reagujeme přecitlivěle. Jak poskytovat zpětnou vazbu? Co je smyslem kontroly? Proč mnohdy čísla nestačí a lidé nejsou zcela samostatní? Jak podporovat, kde, abych si udržel/a angažované lidi?

 

Jak se úspěšně vyrovnat se ZMĚNAMI

V pondělí 9. září zvu na workshop všechny, kteří řeší ve svém životě „změny“. O tzv. change managementu toho bylo napsáno opravdu hodně. Jenže to, co zažijete, je diametrálně odlišné od suché teorie. Pokud máte pocit, že vše kolem vás běží rychleji, než by mělo, že se na vás valí mnoho věcí a občas ztrácíte kontrolu nad situací, zvu vás na můj workshop na téma „Jak se úspěšně vyrovnat se změnami“.

Vice zde

Proč chytří lidé dělají mylná ROZHODNUTÍ

Ve polupráci se Studiem W pořádám jednodenní workshop na téma „Proč chytří lidé dělají mylná rozhodnutí?“, který je vhodný pro manažery a všechny, kteří se musí umět správně rozhodnout. Schopnost rozhodnout se ve správný čas pro správnou věc je jak pro náš osobní, ale i profesní život totiž klíčová. Často se snažíme ovlivnit věci, se kterými můžeme jen málo dělat nebo vůbec nic. Naopak to, co v naší moci je – způsob myšlení, vnitřní polemiky, pochybnosti sabotující úspěch – ty často opomíjíme.

Vice zde

KROK DO NEZNÁMA,
Jak se vyrovnat se změnami, které k nám přichází

Mění se váš život rychleji, než je zdravé? Nedokážete se zastavit? Cítíte se být stále ve vleku jiných? Stojíte na prahu něčeho nového? Rozhodujete se a bojíte se udělat krok do neznáma? Naučím vás, jak se vypořádat se změnami, které do života běžně přicházejí, jsou zvané i nezvané. Naučíte se, jak za nimi nacházet ukryté „bohatství“ a jak ho integrovat do života, růst a moudřet. Zážitkový workshop s okamžitým praktickým dopadem.

Podrobné informace a registrace

alena-jachimova-spiralova-dynamika

DYNAMIKA V TÝMU

Barvy SPIRÁLOVÉ DYNAMIKY v pohybu

Jak být součástí silných a efektivních týmů? Jak takové týmy vytvářet? Nový pohled na tým a jednotlivce v něm: vliv, proměnlivost, privilégia, dynamiků zájmů a „horká místa“ při dosahování náročných cílů.

Podrobné informace a registrace

Ochutnávka KOUČOVÁNÍ

V rámci osvěty koučování jsem připravila ochutnávku. Je určena všem zvědavým… a těm, kteří berou život a kariéru do vlastních rukou…

Vice zde

_DSC0080

KOUČOVÁNÍ: Večer otázek a odpovědí

Přijďte se zeptat na to, co vás skutečně zajímá o koučovani a vyzkoušet si minutové koučovani na vlastní kůži…

Podrobné informace a registrace

Alena-Jachimova-Lodka-225x300

INTEGRAL GROWTH COACHING

SPECIFICKÝ VÝCVIK KOUČOVACÍCH DOVEDNOSTÍ A VEDENÍ KOUČOVACÍCH ROZHOVORŮ ve spolupráci s Janem Hruškou. 4 moduly, 10 dnů v 5 měsících, které mění život. Program je připravený podle kompetencí ICF (International Coach Federation) a rozvíjí smysl pro odpovědnost, participaci, tvořivost. Učí nás objevovat, jak skutečně funguje naše motivace k akci a jak zvládat změny, které jsou přirozené stejně jako život, bez velkých ztrát.

Podrobné informace a registrace

Koučovací čajovna

Příležitost zažít koučování na vlastní kůži, setkat se s profesionální koučkou. Stačí jediné najít si čas, přijít se zvědavostí. Akce probíhá u příležitosti Mezinárodního týdne koučinku (ICW).

Podrobné informace a registrace

Slasti a strasti PODNIKAVÝCH ŽEN

ROZHODOVÁNÍ, inspirativní večer pro ženy a o ženách. Kam nasměrovat svoji energii? Co je opravdu důležité? Láska a vztahy – přátelství a poznávání – podnikání a práce pro druhé – světový mír?!” Čeká nás společné zastavení se nad tím, jaké výzvy jsme si přichystaly a jak se vzájemně podporovat. Přátelská atmosféra, smích, sdílení a výměna zkušeností jsou běžnou ingrediencí každého večera. Jste srdečně zvány.

Podrobné informace a registrace

Alena_Uzasna_06

ATELIÉR PRO ŽENY

Čtyřdenní pobytové a prožitkové setkání propojuje podobně naladěné ženy. Probouzí tvůrčí síly.  Poskytuje čas a prostor věnovat se sama sobě, oddechovat, nacházet radost a s odvahou přinášet na světlo to, co v nás zatím jen spí či podřimuje. ATELIÉR dává možnost trávit kreativní a relaxující čas s dalšími zajímavými ženami. Sdílet, tančit, bavit se a tvořit v lůně přírody.

Podrobné informace a registrace

alena-jachimova-bezova

NETWORKING

Ukazovat se, zazářit, mluvit o sobě s úplně cizími lidmi nemusí být snadné. Ale jak jinak se seznámit se zajímavými lidmi, získat nové pracovní příležitosti či kontakty a doporučení? Networkingová dílna. 

Podrobné informace a registrace

ŠTĚSTÍ ve vlastních rukou

2 sebezkušenostní workshopy a 3 kreativní dílny po dobu 8 měsíců. Společně budeme sdílet svůj přistup k „osobnímu štěstí“. Budeme pracovat s energií, vnitřní sílou a uplatňovat své silné stránky v širším kontextu.

Podrobné informace a registrace

maxresdefault1

„DO POHODY“, individuální relaxace na objednávku

180 minut o tom, jak se zbavovat zbytečného stresu, tlaku a snadno obnovit energii:  „Zpomalení. Zastavení se na několik minut. Kouzlo přítomného okamžiku. Zažijete uvolnění, klid, nepojení na dech, tep srdce a hlavně… čistou hlavu.“

Podrobné informace a registrace

Magie SNĚNÍ

Sníte? Ve dne? V noci? Celý den? Jaký význam mají sny v životě člověka?

Podrobné informace a registrace