7.6. 2018 / Slasti a strasti PODNIKAVÝCH ŽEN

ROZHODOVÁNÍ, inspirativní večer pro ženy a o ženách. Kam nasměrovat svoji energii? Co je opravdu důležité? Láska a vztahy – přátelství a poznávání – podnikání a práce pro druhé – světový mír?!” Čeká nás společné zastavení se nad tím, jaké výzvy jsme si přichystaly a jak se vzájemně podporovat. Přátelská atmosféra, smích, sdílení a výměna zkušeností jsou běžnou ingrediencí každého večera. Jste srdečně zvány.

Podrobné informace a registrace

14.9. 2018 KROK DO NEZNÁMA,
Jak se vyrovnat se změnami, které k nám přichází

Mění se váš život rychleji, než je zdravé? Nedokážete se zastavit? Cítíte se být stále ve vleku jiných? Stojíte na prahu něčeho nového? Rozhodujete se a bojíte se udělat krok do neznáma? Naučím vás, jak se vypořádat se změnami, které do života běžně přicházejí, jsou zvané i nezvané. Naučíte se, jak za nimi nacházet ukryté „bohatství“ a jak ho integrovat do života, růst a moudřet. Zážitkový workshop s okamžitým praktickým dopadem.

Podrobné informace a registrace

Alena-Jachimova-Lodka-225x300

Začínáme 4. října 2018 / INTEGRAL GROWTH COACHING

SPECIFICKÝ VÝCVIK KOUČOVACÍCH DOVEDNOSTÍ A VEDENÍ KOUČOVACÍCH ROZHOVORŮ ve spolupráci s Janem Hruškou. 4 moduly, 10 dnů v 5 měsících, které mění život. Program je připravený podle kompetencí ICF (International Coach Federation) a rozvíjí smysl pro odpovědnost, participaci, tvořivost. Učí nás objevovat, jak skutečně funguje naše motivace k akci a jak zvládat změny, které jsou přirozené stejně jako život, bez velkých ztrát.

Podrobné informace a registrace

Ochutnávka KOUČOVÁNÍ

V rámci osvěty koučování jsem připravila ochutnávku. Je určena všem zvědavým… a těm, kteří berou život a kariéru do vlastních rukou…

Vice zde

alena-jachimova-spiralova-dynamika

DYNAMIKA V TÝMU

Barvy SPIRÁLOVÉ DYNAMIKY v pohybu

Jak být součástí silných a efektivních týmů? Jak takové týmy vytvářet? Nový pohled na tým a jednotlivce v něm: vliv, proměnlivost, privilégia, dynamiků zájmů a „horká místa“ při dosahování náročných cílů.

Podrobné informace a registrace

Alena_Uzasna_06

16. – 19. srpna 2018 / ATELIÉR PRO ŽENY

Čtyřdenní pobytové a prožitkové setkání propojuje podobně naladěné ženy. Probouzí tvůrčí síly.  Poskytuje čas a prostor věnovat se sama sobě, oddechovat, nacházet radost a s odvahou přinášet na světlo to, co v nás zatím jen spí či podřimuje. ATELIÉR dává možnost trávit kreativní a relaxující čas s dalšími zajímavými ženami. Sdílet, tančit, bavit se a tvořit v lůně přírody.

Podrobné informace a registrace

alena-jachimova-bezova

2018 / NETWORKING

Ukazovat se, zazářit, mluvit o sobě s úplně cizími lidmi nemusí být snadné. Ale jak jinak se seznámit se zajímavými lidmi, získat nové pracovní příležitosti či kontakty a doporučení? Networkingová dílna. 

Podrobné informace a registrace

maxresdefault1

„DO POHODY“, individuální relaxace na objednávku

180 minut o tom, jak se zbavovat zbytečného stresu, tlaku a snadno obnovit energii:  „Zpomalení. Zastavení se na několik minut. Kouzlo přítomného okamžiku. Zažijete uvolnění, klid, nepojení na dech, tep srdce a hlavně… čistou hlavu.“

Podrobné informace a registrace

29.11. 2018 / Magie snění

Sníte? Ve dne? V noci? Celý den? Jaký význam mají sny v životě člověka?

Podrobné informace a registrace

19. 5. 2018 / Koučovací čajovna

Příležitost zažít koučování na vlastní kůži, setkat se s profesionální koučkou. Stačí jediné najít si čas, přijít se zvědavostí. Akce probíhá u příležitosti Mezinárodního týdne koučinku (ICW).

Podrobné informace a registrace

_DSC0080

2018 / KOUČOVÁNÍ: Večer otázek a odpovědí

Přijďte se zeptat na to, co vás skutečně zajímá o koučovani a vyzkoušet si minutové koučovani na vlastní kůži…

Podrobné informace a registrace

ŠTĚSTÍ ve vlastních rukou

2 sebezkušenostní workshopy a 3 kreativní dílny po dobu 8 měsíců. Společně budeme sdílet svůj přistup k „osobnímu štěstí“. Budeme pracovat s energií, vnitřní sílou a uplatňovat své silné stránky v širším kontextu.

Podrobné informace a registrace