„Když chcete, nový impuls pro práci s lidmi: směřování a motivace“

„Když chcete více energie k akci a čas na podstatné“

Možná si ani neuvědomujeme, jak rychle měníme svět kolem sebe.  Rychlost. Vše je v pohybu, dynamické. To, co včera bylo nemožné, se dnes stává skutečností. To, co včera ještě platilo, dnes se mění. To, jak žijeme, na co si troufneme, co si o možnostech svého bytí myslíme, o čem jsme hluboce přesvědčeni, je různé.

Spojuje nás to nebo rozděluje? Hádáme se a přeme nad tím, co je možné a co je absurdní. Spirálová dynamika přináší – v prvním kroku – uvědomování si těchto naučených programů (návyků). Opět nad nimi získáváme vliv. Většinu z nich jsme totiž zapomněli. Řídí nás a mnohdy nedovolí vybočit, nedovolí inovaci. Dokud jsme spokojeni tam, kam nás „autopilot“ vede, není co řešit.  Když chceme jinam, nastávají těžkosti. „Autopilot“ nám brání udělat změnu. Má skvělého pomocníka „nepříjemno“ a strach ze ztráty.

Spirálová dynamika ukazuje, jak své programy doplňovat, aktualizovat,  aby nám lépe pomáhaly dosahovat toho, co od života, práce, lidí chceme navzdory měnícím se podmínkám. Zaměření na sebe, své cítění, motivy, hodnoty a rozdílnosti je jedním z velkých benefitů spirálové dynamiky.

 

2,5 denní výcvik postavený na zážitcích „SPIRÁLOVÁ DYNAMIKA“

Získáte více než nové informace. Uvědomíte si, co potřebujete k tomu, abyste dali to nejlepší ze sebe, co vás podporuje a co vás brzdí. Získáte vhledy: „co s tím“. Během setkání porozumíte ještě lépe svému okolí, kolegům, podřízeným, nadřízeným, zákazníkům a také organizacím, firmám.

Kdy by vás to mohlo zajímat?

  • Když je pro vás důležité vypořádat se s výzvami růstu a změn
  • Když pracujete s rozdílnými lidmi, řídíte je (diverzitní týmy, specialisté, manažeři, obchodníci)
  • Když je pro vás důležité pracovat s konflikty, náladami a dosahovat vysokých výkonů
  • Když chcete pochopit a lépe pracovat s rozdílnou vnitřní motivací vycházející z hodnot
  • Když „učíte“ druhé novému a setkáváte se také s jejich námitkami, odmítáním
  • Když potřebujete nový impuls do života, neotřelý pohled na vedení lidí a skupin 

 

Dvou a půl denním programem provází

alena-jachimova

Alena Jáchimová, ACC

absolvovala výcvik Spirálové dynamiky (Christopher Cooke a Alina Hernandez Cooke ze Švýcarské společnosti 5deep Integral – člen SDi Group). Od roku 1995 se věnuje rozvoji osobnosti a využívání vnitřního potenciálu, talentu. Alena je lektor, kouč a konzultant v oblasti lidské motivace, výkonnosti a ovlivňování. Specializuje se na vytváření osobních strategií, vizí, na leadership. V současné době pracuje s manažery a jejich týmy na inovativních postupech ovlivňujících výkonnost a efektivitu práce.

 

Chcete-li, zaregistrujte si svoje místo zde:

 

Zanechte mi vzkaz

You must be Přihlášen jako Přidat příspěvek.