„Když máte sny, vize a plány, které čekají na uskutečnění.“

„Když v tom nechcete být sama a je pro vás důležité sdílení, podpora a inspirace.“

„Když se začínáte ptát „A tohle je všechno“? Když chcete brát život do vlastních rukou.“

Žijeme ve světě, který se mění rychleji než my sami. Překvapuje nás svojí nepředvídatelností, nároky, možnostmi a výzvami. Potřebujeme schopnosti, dovednosti, postoje, která nám umožní plně projevit sami sebe. Je na nás o sebe pečovat, nacházet sebejistotu v sobě, umět nezávisle na druhých projevovat soucit a dát najevo (alespoň někdy) beze studu svoji zranitelnost. Potřebujeme vědět, jak se vzchopit, když jsme na dně, jak se z nejistoty a zklamání poučit a určit si směr, kterým se budeme ubírat a také, jak se vyrovnat s tím, když o něco přijdeme nebo se hned nedaří.

Je čas objevovat skryté zdroje, které nám pomohou jednat rychleji, než kdykoliv předtím, umožní nám radovat se z toho, čím právě oplýváme. Učme se naslouchat své vlastní moudrosti – moudrosti ukryté v našem tělu. Objevujme svoji vlastní výjimečnost a jedinečnost. Z celého srdce a hloubi duše si ji važme a mějme odvahu ji projevovat.

Jak toho dosáhnout?

Zkoumáním a experimentováním.

Zkoumáním sama sebe, svého nitra, toho, čemu jsme uvěřily a toho čemu se uvěřit bráníme… Objevit a přiznat si své vlastní talenty, zdroje, potřeby a možnosti. A to nejdůležitější – žít je každý den.

Vytvořením si aktuální rovnice úspěchu, štěstí a bohatě prožitého života.

Brát každou situaci a každého člověka jeho příležitost něco se o sobě dozvědět, něco se naučit. Získat vládu nad svými myšlenkami, učit se z konfliktů a vědomě nakládat se zkušenostmi, kterými právě procházíme.

Potřebujeme se učit tak jako nikdy předtím.
A především potřebujeme Lásku.

  • Inspirativní večery „SLASTI A STRASTI PODNIKAVÝCH ŽEN“ s networkingem. Ukaž se a sdílej“ každý druhý čtvrtek v měsíci můžete přijít mezi nás
  • NETWORKING  a sebeprezentace Ukaž to, co umíš, děláš, čím se bavíš
  • SEBEZKUŠENOSTNÍ SKUPINA podnikavých žen
  • ATELIER pro ženy, víkendová akce
  • WORKSHOPY A TRÉNINKY s profesionály

Spojovat dohromady neznámé, různorodé a odlišné ženy různých profesí, zájmů a věku. Dělit se o své vášně, vize, zkušenosti, obavy a naděje, o své příběhy. Vytvářet vazby.

 

Zanechte mi vzkaz

You must be Přihlášen jako Přidat příspěvek.